Zakladatelem společnosti je Tomáš Spáčil, který v roce 1992 založil soukromou firmu s názvem Tomáš Spáčil s živnostenským oprávněním pro „Montáž, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení a také koncesí pro „Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob“.

Firma již od počátku na trhu zaujímala široké pole působnosti jak při výstavbě, tak  opravách a servisu elektroinstalace a hromosvodů u rodinných domů, bytů, bytových domů, administrativních budov, zdravotnických zařízení a v průmyslových objektech. Zabýváme se  montáži veřejného osvětlení, osvětlení historických památek a sportovních ploch. Dalším profesním růstem firmy bylo získání oprávnění k výrobě rozvaděčů.

Jako první soukromý subjekt na Olomoucku firma zahájila provoz nonstop elektro poruchové služby pod názvem EPOS.

V roce 2005 byla firma Tomáš Spáčil přetransformována na společnost Elektropráce Spáčil s.r.o. Její činnost se dynamicky rozvinula a rozšířila o další služby. Dnes působí na trhu v oblastech:

  • provádění staveb, jejich změn a odstraňování
  • dokončovací a interiérové práce
  • montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení
  • poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
  • projektová činnost ve výstavbě
  • projektování elektrických zařízení silnoproudu a slaboproudu
  • činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
  • správa, údržba, úklid a servis nemovitostí státních, soukromých a bytových jednotek spoluvlastníků
  • mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti

Společnost nepůsobí jen v Olomouci, ale má reference v mnoha městech České republiky, např.: v Prostějově, Přerově, Litovli, Šumperku, Mohelnici, Hranicích na Moravě, Brně, Zlíně, Praze a podílela se na mnoha projektech i v zahraničí.   

Společnost během své dlouholeté existence prokázala, že je stabilním a solidním partnerem svých zákazníků. Činnost společnosti je zaměřena na provádění stavebních a elektoinstalačních prací pro investiční výstavbu, rekonstrukce objektů a to průmyslových, bytových i nebytových prostor. V rámci naší činnosti spolupracujeme s  ověřenými a certifikovanými dodavateli materiálů, čímž dosahujeme prodejních cen schopných konkurence při zachování vysoké kvality práce a dodávek materiálů našim zákazníkům. Společnost je provozně, technicky, profesionálně i personálně vybavena pro veškeré nabízené dodávky a služby.

Společnost Elektropráce Spáčil s.r.o. je certifikována v systémech Managementu jakosti, Ochrany životního prostředí a Nakládání s odpady dle norem ISO.  Odpovědní zaměstnanci společnosti jsou držiteli potřebných certifikací a osvědčení v oborech a profesích potřebných pro kvalitní realizaci příslušných zakázek. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni a zúčastňují se seminářů o nových technologických postupech, požární ochraně a o pravidlech bezpečnosti práce.

 „Děkuji Vám za návštěvu stránek naší společnosti. Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme Vaše dotazy a vypracujeme cenovou nabídku. Pevně věřím, že Vás naše preciznost zaujala a zařadíte naši společnost do užšího výběru pro realizaci projektů.“

Tomáš Spáčil, jednatel společnosti

ÚvodO firměSlužbyAktualityReferenceKontakty

Firma Elektropráce Spáčil s.r.o. splňuje z hlediska všech právních norem veškeré předpoklady pro jakoukoliv dodávku stavby, interiéru či projekční a inženýrské činnosti.